Realizacja wizji
w systemie live stream

Realizujemy transmisję live z dowolnego wydarzenia, którą osadzamy bezpośrednio na Twoim profilu firmowym. Nasz system pozwala prowadzić profesjonalny streaming na Facebooku, bezpośrednio w witrynie docelowej lub dedykowanym landing page przy wykorzystaniu kodu osadzającego player. Dzięki oprawie graficznej transmisji, realizacji obrazu z kilku kamer i źródeł dźwięku nasze transmisje live są przeprowadzane na najwyższym poziomie.

Studio live

Posiadane przez nas systemy umożliwiają montaż video w czasie rzeczywistym. Jeżeli chcesz umieścić w transmisji film, grafikę bądź animacje – świetnie! Dzięki temu Twój streaming będzie o wiele bardziej atrakcyjny, a my pomożemy Ci w dobraniu i umieszczeniu poszczególnych elementów. Przed realizacją każdego zlecenia przygotowujemy szczegółowy scenariusz transmisji, który wcześniej precyzyjnie omówimy i wspólnie dopracujemy.

Kompleksowa obsługa

strategia on-line marketingowa + live streaming

Live Streaming jest Twoją „wisienką na torcie”. Dzięki wspólnej współpracy przy projektach Live Streaming wyróżnisz się na rynku i zachowasz stały kontakt ze swoimi klientami. Jednak to nie wszystko! Jeżeli potrzebujesz wsparcia w działaniach związanych z obszarem on-line marketingu. Chętnie pomożemy! Sprawdź nasze rekomendacje tutaj.

Programatic buying i zakup mediów
SEO & growth hacking + PR marketing
Ecommerce branding
Facebook Ads, Linked In Ads, Twitter Ads, Instagram Ads

Realizacje

produkcja filmów reklamowych, animacji, live streaming

Live

transmisja live