Realizacja wizji
w systemie live stream

Realizujemy transmisję live z dowolnego wydarzenia, którą osadzamy bezpośrednio na Twoim profilu firmowym. Nasz system pozwala prowadzić profesjonalny streaming na Facebooku, bezpośrednio w witrynie docelowej lub dedykowanym landing page przy wykorzystaniu kodu osadzającego player. Dzięki oprawie graficznej transmisji, realizacji obrazu z kilku kamer i źródeł dźwięku nasze transmisje live są przeprowadzane na najwyższym poziomie.

Studio live

Posiadane przez nas systemy umożliwiają montaż video w czasie rzeczywistym. Jeżeli chcesz umieścić w transmisji film, grafikę bądź animacje – świetnie! Dzięki temu Twój streaming będzie o wiele bardziej atrakcyjny, a my pomożemy Ci w dobraniu i umieszczeniu poszczególnych elementów. Przed realizacją każdego zlecenia przygotowujemy szczegółowy scenariusz transmisji, który wcześniej precyzyjnie omówimy i wspólnie dopracujemy.

Kompleksowa obsługa

strategia on-line marketingowa + live streaming

Live Streaming jest Twoją „wisienką na torcie”. Dzięki wspólnej współpracy przy projektach Live Streaming wyróżnisz się na rynku i zachowasz stały kontakt ze swoimi klientami. Jednak to nie wszystko! Jeżeli potrzebujesz wsparcia w działaniach związanych z obszarem on-line marketingu. Chętnie pomożemy! Sprawdź nasze rekomendacje tutaj.

Programatic buying i zakup mediów
SEO & growth hacking + PR marketing
Ecommerce branding
Facebook Ads, Linked In Ads, Twitter Ads, Instagram Ads

Realizacje

produkcja filmów reklamowych, animacji, live streaming

Live

transmisja live

MotoClassic 2018 Topacz

live dla BMW Team

Cyklicznie organizowany zlot pojazdów zabytkowych, oraz najnowocześniejszych samochodów w Zamku Topacz to przedsięwzięcie z niezłym rozmachem. Dlatego nie mogło nas tam zabraknąć! Podziwialiśmy, zbieraliśmy szczęki z podłogi, ale też wspieraliśmy jednego z naszych klientów prowadząc dla niego Live Streaming.

Więcej na naszym blogu!